Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Jesteś aktywna/ aktywny w sporcie? Masz zgraną paczkę znajomych, z którymi grywacie w piłkę? Chcesz spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej?

To jest okazja dla Ciebie i dla Twoich znajomych. 

Na pzrełomie marca/kwietnia 2019 Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje turniej piłki siatkowej.

W zwiazku z powyższym proszę o zgłaszanie swojego uczestnictwa lub całej drużyny bezpośrednio do naszej Izby OPL OIIB na adres

 

Robert

----------

Szczyrk-Skrzyczne na odcinku Doliny II to miejsce przyszłorocznych - w terminie 03.02.2019r. - zawodów narciarskich organizowanych przez Placówkę Terenowa Ślaskiej Okregowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Jeśli jesteś chętny/chętna zgłaszaj się do biura naszej Izby OPL OIIB na adres .

 

Robert

----------

Zapraszam członków Forum Młodych Inżyniera na ciekawe szkolenie z RODO w dniu 08.12.2018r., które prowadzone będzie przez adwokata P. Bartosza Kubiste.

Osoba ta potrawi w bardzo przystępny, niezanudzający słuchacza czego mogłem osobiście doswiadczyć, przedstawić zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, która dotyczy nas jako inżynierów mających na co dzień z tymi danymi do czynienia.

Zapisy bezposrednio w naszej Izbie.

Robert Respondek 

Przewodniczący FMI OPL OIIB

------------------------------------------

Witam Was serdecznie,
nadszedł czas zgłaszania chęci prenumerowania wybranego czasopisma naukowo-technicznego, dlatego zachęcam Was do skorzystania z 75% dofinansowania dla jednego wybranego czasopisma z naszej Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Opolu.
 
Najmniejszym nakładem czasu możecie wypełnić ankietę elektronicznie na naszej stronie OPL OIIB:
 
Ja już wypełniłem ;-)
 
Pozdrawiam
Robert Respondek
Przewodniczący FMI OPL OOIIB
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla czlonków Opolskiej Okręgowej Izby Inzynierów Budownictwa pt. Podstawowe wymagania ochrony przeciwpożarowej dla obiektów użyteczności publicznej
Piątek, 19. Październik 2018, 13:00 - 16:00

Strona 1 z 9
Początek strony