Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Witam Was serdecznie,
nadszedł czas zgłaszania chęci prenumerowania wybranego czasopisma naukowo-technicznego, dlatego zachęcam Was do skorzystania z 75% dofinansowania dla jednego wybranego czasopisma z naszej Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Opolu.
 
Najmniejszym nakładem czasu możecie wypełnić ankietę elektronicznie na naszej stronie OPL OIIB:
 
Ja już wypełniłem ;-)
 
Pozdrawiam
Robert Respondek
Przewodniczący FMI OPL OOIIB
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla czlonków Opolskiej Okręgowej Izby Inzynierów Budownictwa pt. Podstawowe wymagania ochrony przeciwpożarowej dla obiektów użyteczności publicznej
Piątek, 19. Październik 2018, 13:00 - 16:00

II posiedzenie w V kadencji OPL OIIB szkoleniowo-integracyjne Forum Młodych Inżynierów zorganizowane w dniach 21-22 wrzesień  2018r. w zakmku Bożejów za nami.

Ciekawe prezentacje współorganizatorów ALUPROF i WIENERBERGER oraz autoprezentacja kolegi Łukasza dot. spalarni śmieci w Krakowie o grodzi przeciwpowodziowej w pierwszy dzień przyciągnęły ok. 40 uczestników, a w drugi dzień szklenie z doradcą podatkowym z krajowej Izby Doradców Podatkowych o zasadach prowadzenia działalności gospodarczej w świetle aktualnych uregulowań prawnych ok. 35 uczestników.

Zapraszam w imieniu Zespołu Koordynującego Forum Młodych Inżynierów OPL OIIB
na II Posiedzenie szkoleniowe Forum Młodych Inżynierów w V kadencji Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, 
które odbędzie się w dniach 21-22 września 2018 roku w Zamku Bożejów – zamku wybudowanym w 1801 roku na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.
Strona 1 z 8

Początek strony