Rozpoczęliśmy XLVII sesję egzaminacyjną
w Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa
o godz. 10:00 do egzaminu przystąpiły osoby w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
o godz. 13:00 do egzaminu przystąpią osoby w pozostałych specjalnościach
Wszystkim zdającym życzymy powodzenia





